Štítek Reklama

Texty písní Soundtrack - Malá mořská víla (Walta Disneye) Pod hladinou

Pod hladinou

Skrýt překlad písně ›

Sebastián (povídá): Ariel buď rozumná. Lidskej svět je hroznej. Život ve vodě je mnohem lepší než svět lidí nahoře.

Sebastián (zpívá): Je známo, že lepší zdá se, co nám není na dosah. Ty sníš o té zemské kráse, tak šíleně až jde strach. Nech chvílek a hloupích plánů, spořádně se podívát co krás je v oceánu co mužeš si více přát.

Pod hladinou, pod hladinou lépe je tady máme víc vody vem radu mou tam na březích máj práci jen v žáru se dřou po dlouhý den mi jako plouci mužem jen plouci pod hladinou.

U nás maj to rybky lepší. Ve vlnkách si zaplavou. Tam na souši rybky brečí, neb jen v akvariu jsou. I tam ještě štěstí mají. Pak příde i horší věc když pán řekne, že se nají. Co tak asi bude péc?

Óó ne. Pod hladinou, pod hladinou nás nezardousí nás nepletou si se svačinou. Lidi tě daj na horkej tuk, pod hladinou si volnej kluk. Náš svět je hravý nás tu žít baví. Pod hladinou (pod hladinou). Pod hladinou (pod hladinou). Život je sladký. Nás lidské zmatky opominou (opominou hou hou hou) Rejnocha přítel jeseter spolu se pustí do svých her. Lidi pryč odvás, máme tu voraz pod hladinou.

To mlok právě fouk a kapr si brnk a platýz dal bas a zimpís si plnk. Ty okoune trup ať plousť hrale plouť. I král soulo hrál tu svou. A rejnochu rej ten zas nemá čas a pstruch ten má sluch a losos má hlas. I sleď vaří pleť až šproť hraje slot. A verlyby se cpou.

Tak.Vochó.

Jéé. Pod hladinou (pod hladinou). Pod hladinou (pod hladinou). Sardinky jsou a rozjedou šou. Tu muziku mou (báječnou). Všechno co maj je písku cent. Nám hraje sám korýš klácký vent. I malý ráček hraje a skáče, pod hladinou. Tančí tu rybky to sou vám vtípky, pod hladinou. Každý tvor malý, písničku vábí. Máme tu hody, máme víc vody. Bez žádné vady, šťastni jsme tady pod hladinou.

Interpret

  • Interpret Soundtrack - Malá mořská víla (Walta Disneye)
Interpreti podle abecedy Písničky podle abecedy
Youradio

Začni poslouchat, co tě baví

Štítek Reklama