Štítek Reklama

Texty písní Nej Fake MEMEN†O SONG

MEMEN†O SONG

Skrýt překlad písně ›

Psal se rok už nevím a tys byl stále živ, byl jsi tak moc šťastný a dal si sedm piv, nebo jich bylo šest to už je dnes jedno, té noci páteční nás něco tajně vedlo.
Byl to asi chtíč být té noci velký pán, vytáhnout se před holkama a já zůstal sám, říkal jsem ti Adame neměl bys tam sedat, tys byl ale hluchý a nechtěl časem mrhat.
Vrátil jsem se zpátky a pil s klukama dál, venku byla mlha a silný vítr vál bylo někdy ráno asi tak půl třetí, hudba nahlas hrála a já slyšel jak čas letí.
Tobě ale zbývalo posledních pár chvil proč jenom té noci řídils a pak pil. Tohle se pak nemuselo nikdy ani stát přijít o přítele kterýho měl jsem rád.

Proč jsi alkoholu tuhle noc neřekl prostě ne mohl jsi být živ můj příteli Adame. V jednu chvíli se to stalo a ty jsi byl pryč, mladý život vyhasl ten tvůj vidíš.
Tys byl nejlepší v celé naší partě dneska nám po tobě zbylo jenom parte a stačilo by jenom zodpovědně pít, tvoje holka Klára mohla nadál šťastná být.
Takhle jí zůstaly jen oči plných přání, pár vzpomínek na tebe, kterým se tak brání. Nechce plakat nechce truchlit, ale prostě musí, odešel jsi do nebe a vzal si s sebou duši. Dneska je to spoustu let co jsi umřel Adame, nikoho ses neptal té noci jedné prolhané. My tu teď stojíme a v ruce rudé růže, že nám strašně chybíš tak to ti nepomůže.
Interpreti podle abecedy Písničky podle abecedy
Youradio

Začni poslouchat, co tě baví

Štítek Reklama